prace

Pracovní příležitosti

KAŠPERSKÉ HORY

Tajemník Městského úřadu Kašperské Hory

v souladu s ustanoveními zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků

vyhlašuje výběrové řízení na pozici

PRACOVNÍK / PRACOVNICE odboru vnitřních věcí

– agenda evidence obyvatel a přestupkové agendy

Územní samosprávní celek: Město Kašperské Hory

Druh práce: výkon správních činností na úseku přestupkového řízení v rozsahu obce s pověřeným obecním úřadem

Místo výkonu práce: Městský úřad Kašperské Hory – odbor vnitřních věcí

Platová třída: 9 (dle NV č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů) s tím, že platový stupeň bude stanoven dle délky započitatelné praxe

Předpokládaný nástup: 1. února 2017

Pracovní poměr: na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce

Charakteristika pracovní pozice:

Náplň práce:

  • vedení komplexní agendy obyvatel a stálého seznamu voličů
  • agenda základních registrů a OP – Czech POINT
  • vidimace a legalizace dokumentů a další úkony související s matrikou v nepřítomnosti matrikářky – Czech POINT
  • zajištění a vedení kompletní dokumentace pro jednání přestupkové komise (včetně zápisů z jednání komise)
  • vyvěšování dokumentů na fyzické a elektronické úřední desce MěÚ
  • vedení správního řízení a vydávání rozhodnutí ve věci rušení trvalého pobytu (pověřená úřední osoba)

Předpoklady pro vznik pracovního poměru dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:

  • státní občan České republiky nebo
  • cizí státní občan, který má v České republice trvalý pobyt
  • dosažení věku 18 let
  • způsobilost k právním úkonům
  • bezúhonnost
  • ovládání jednacího jazyka (český jazyk)
  • splnění předpokladů pro výkon správních činností výše uvedených stanovených zvláštním právním předpisem

Požadavky:

  • vzdělání: VŠ nebo SŠ s maturitou
  • osobnostní předpoklady pro práci ve veřejné správě
  • znalost práce s výpočetní technikou
  • schopnost analytického a koncepčního myšlení, ochota dále se vzdělávat
  • samostatnost, odpovědnost a umění jednat s lidmi
  • znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů,
  • znalost zákona č. 133/2000 Sb., o evidenci obyvatel v platném znění
  • znalost zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů,
  • znalost zákona č. 200/1990 Sb., zákon o přestupcích, ve znění pozdějších předpisů
  • znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů

Výhodou:

  • zvláštní odborná způsobilost na úseku vedení evidence obyvatel
  • zvláštní odborná způsobilost pro správní činnost při přestupkovém řízení ve věci veřejného pořádku, občanského soužití a majetku
  • praxe ve státní správě nebo samosprávě

Zájemci podají písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:

jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis uchazeče

Přihláškou se rozumí samostatný doklad, který nelze nahradit údaji uvedenými např. v průvodním dopise či v životopise.

K přihlášce je nutné přiložit následující doklady:

  • strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, včetně telefonického kontaktu
  • originál nebo ověřenou kopii výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem)
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Lhůta pro podání přihlášky:

Do 15. 11. 2016 do 12.00 hodin, na přihlášky doručené po tomto datu nebude brán zřetel.

Způsob a místo doručení přihlášek:

Přihlášky s požadovanými doklady se přijímají v zalepené obálce s označením „Výběrové řízení – přestupky – neotevírat“, a to:

  1. osobně: v podatelně MěÚ Kašperské Hory
  2. písemně na adrese: Město Kašperské Hory, Náměstí 1, 341 92 Kašperské Hory.

Výběrová komise na základě obdržených přihlášek zváží uskutečnění osobních schůzek s uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči písemně informováni. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit bez uvedení důvodu toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.

V Kašperských Horách 24. 10. 2016                                                         Ing. Andrea Staňková

                                                                                                                       tajemnice MěÚ

Vyvěšeno dne 25. 10. 2016

SUŠICE

vr susice

{jcomments off}