I z Krumlova bez bodu

Ani utkání s předposledním celkem tabulky, od kterého si největší optimisté slibovali alespoň nějaký bodový zisk, neskončilo úspěchem. Domácí hráči už ve 13. minutě využili velké hrubky sušických a dostali se do vedení. Další branku přidali v 73. minutě. Navíc byl ještě v závěru utkání vyloučen po druhé žluté kartě sušický Pavel Hrubec. Pochvalu si zaslouží alespoň brankář Gill, který úspěšně kryl pokutový kop Krumlova.

FK Slavoj Český Krumlov : TJ Sušice A    2 : 0 ( 1:0)

Branky: 13. Kabele Jakub, 73. Kabele Jakub.

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch – Dobrý Jan, Petřík Jan. ŽK: 2:3; ČK: 84.Hrubec Pavel po 2 ŽK

Diváků 115.

Ve 13. kole divize se v neděli 6. listopadu přestaví od 14.00 na sušickém stadionu hráči FC Viktoria Mariánské Lázně.

Vzhledem ke dvěma předehrávaným kolům okresního přeboru mají za sebou poslední domácí podzimní vystoupení hráči sušické rezervy. A bylo to vystoupení nadmíru úspěšné. Sušický tým před solidní diváckou kulisou nadělil fotbalistům Bolešin nepopulárního „bůra“.

TJ Sušice B : SK Bolešiny   5 : 0  (2:0)

Branky: 26. Skála Jan, 41. Farták Josef, 52. Farták Josef, 58. Badarau Stefan-Aurel, 81. Pojar Jakub.

Rozhodčí: Pena Miroslav – Marek Pavel, Petrželková Kateřina, ŽK 1:2.

Diváků 75.

Vzhledem k lichému počtu účastníků IV. třídy má vždy jeden z týmů volno. A protože má sušický tým C své zápasy už odehrány, rozloučili se sušičtí „celtics“ s podzimní částí soutěže na hřišti Myslíva. Po vyrovnané první půli domácí odskočili a sušickým se už přes veškerou snahu nepodařilo gólově se dotáhnout a tak se s podzimní částí loučí těsnou prohrou.

SOKOL Myslív  : TJ Sušice C  3 : 2  (1:1)

Branky: 30. Marek Zdeněk, 50. Strolený Václav, 65. Harenčák Jiří – 28. Vinický Pavel, 75. Sotona Petr.

Rozhodčí: Javorský Josef, ŽK 0:1.