hokej

Okresní přebor Strakonicka v ledním hokeji – zápas č. 40

TJ SUŠICE : START LUBY 6 : 9 (0:1),(4:4),(2:4)

Lepší start do utkání č. 40 přeboru Strakonicka v ledním hokeji mělo hostující mužstvo z Lub, když v 8.minutě tvrdou střelou od modré překonal domácího gólmana Šlaise lubský kapitán Janoušek. Před tím ovšem sušičtí promarnili tři vyložené šance. Druhou třetinu začali lépe domácí, když v 21.minutě proměnil z blízka F.Ryšavý přesnou přihrávku M.Vávrů. Jenže o minutu později dal svou první branku lubský Vraný a bylo 1:2 pro mužstvo z Lub. V následující pasáži byli lepší domácí, když v rozmezí šesti minut vstřelili tři branky a otočili skóre na 4:2. Byl nejprve R.Zahálka po as. Ryšavého, potom skóroval Ryšavý po as.Blažka a dále Tomáš Holý po as. P.Lembergera. Ovšem závěr 2. třetiny patřil hostům, když v posledních třech minutách druhé třetiny vstřelili 3 branky, byl to Spurný as. Janoušek,dále znovu Vraný as.Hůla Jan a Radek Pikhart po samostatném nájezdu. V 41. minutě zvýšil na 6:4 Spurný po as.Maláta a R. Pikharta, za domácí snížil na rozdíl jedné branky v 49.min. Petr Lemberger, as.Murcko a Košvanec . Lubští kontrovali brankou R.Pikharta as.Jindra, opět na jednogólový rozdíl snižoval Košvanec po as. Vávrů. To bylo ale ze strany domácích vše, branky přidali už jen hosté z Lub a to 2x Vraný, as.Hůla ,Topinka a Brousek.¨

Sestava domácích: Šlais M. Lemberger,Blažek, Zahálka, Košvanec,Vávrů, Ryšavý, Pokorný, P.Lemberger,Holý,Murcko

Vyloučení: Domácí-6x2min

Hosté-12x2min

Rozhodčí: Štěrba-Svoboda,Čámský

Další utkání hrají hokejisté Sušice v sobotu 19.1.2013 na ZS ve Strakonicích v 16:00 proti mužstvu Katovic.