Jarní část divize odstartovala

Zimní přestávka skončila a na fotbalové trávníky se vrací soutěžní utkání. Do jarní části divize vstoupili i fotbalisté sušického áčka, kteří po tragické podzimní části stále čekají na své první body. Na úvod na ně čekalo venkovní utkání s Ostrovem, s nímž na podzim prohráli 0:4.

Po prvním poločase to ještě vypadalo na přijatelný výsledek, do šaten se šlo za stavu 2:1 pro domácí. Po poločase hráči Ostrova zatlačili a  do 60. minuty přidali další tři branky. Trefa Vrhela ze 73. minuty tak znamenala pouze optickou úpravu výsledku.

FK OSTROV – TJ SUŠICE 5:2 (2:1)

Branky: 1. Nýber Ondřej, 12. Novotný Milan, 47. Novotný Milan, 52. Tomáň Filip, 60. Nýber Ondřej – 31. Varga Imrich, 73. Vrhel Miroslav

Rozhodčí: Kyncl Tomáš .

Diváků 400.

Na domácí půdě se sušičtí představí poprvé v neděli 19. března  – od 15.00 přivítají doma fotbalisty čtvrtého Motorletu. Přijďte podpořit domácí borce.