hokej

Okresní přebor Strakonicka v ledním hokeji – Katovice vs. Sušice

SOKOL KATOVICE : TJ SUŠICE 5:4 (1:0),(0:4),(4:0)

V dalším kole OP Strakonicka v LH inkasovali hosté ze Sušice z prvního útoku a první střely Katovic už ve 20 sekundě, v dalším průběhu 1. třetiny marně dobývali svatyní zkušeného brankáře Burdy. Druhou třetinu opanovali hosté ze Sušice, když domácím nedovolili skórovat a sami vstřelili 4 branky. Třetí třetina byla ve znamení domácích, kteří ji vyhráli 4:0 a zápas celkovým skóre 5:4.

Branky Sušice: 25 min. Broža as. Skuhra, 29 min. Zahálka as. Holý, 33 min. Petr Lemberger as. Ryšavý, 37. min. Holý as. Petr Lemberger

Vyloučení: Domácí-0

Hosté   1x2min

Rozhodčí: Řehoř-Vacek a Kordík

Sestava Sušice: Šlais- Martin Lemberger, Rendl, Zahálka, Blažek, Broža, Petera, Skuhra, Petr Lemberger, Ryšavý, Holý

Další utkání hrají Sušičtí v neděli 27.1. v 17:00 na ZS v Sušici proti mužstvu Drahonic.