Áčko prohrálo s Admirou, „Rico“ popravil Janovice

Statečný boj s hořkou tečkou mají za sebou fotbalisté áčka na hřišti Admiry Praha. Sušičtí vstoupili do zápasu nekoncentrovaně a po 15 minutách  prohrávali o dvě branky. To zafungovalo a hra se postupně stala vyrovnanou, sušickým hráčům se dokonce podařilo vyvinout na soupeře tlak, který udrželi i ve druhé půli a nakonec došlo i na góly. V 52. minutě se hlavou trefil Vrhel a vzápětí přišla vyrovnávací branka Szedmáka. Přišly i další šance, se kterými si však soupeřův zadní voj poradil. Závěr utkání však sušičtí nezvládli a soupeř rozhodl hned třemi trefami.

FK ADMIRA PRAHA – TJ SUŠICE  5:2 (2:0)

Branky: 6. Paťha Marek, 16. Mošna Jiří, 79. Mošna Jiří, 85. Kurek Jiří, 89. Fric Michal, –  52. Vrhel Miroslav, 53. Szedmák Jakub
Rozhodčí: Kouba Štěpán – Babka Ondřej, Cichra Matěj, ŽK 0:1.

Diváků 233.

V neděli 14. května se od 17.00 na sušickém stadionu odehraje zápas s FC Rokycany. Přijďte podpořit domácí tým.

Hrdinou víkendu je Stefan-Aurel Badarau, známý jako Rico, který nastřílel hráčům Dukly Janovice ve 49. minutách hned 5 branek. Tímto výkonem se posunul na druhé místo střelecké tabulky okresního přeboru s 19 vstřelenými góly. Další trefy přidali Králík, Blažek a Pojar a i díky nim porazila sušická rezerva Janovice vysoko 8:1 a upevnila si tak třetí místo v tabulce.

TJ SUŠICE B – DUKLA JANOVICE 8:1 (3:1)

Branky: 3. Králík Jaromír, 23. Badarau Stefan-Aurel, 25. Blažek Lukáš (pen.), 54. Badarau Stefan-Aurel, 60. Badarau Stefan-Aurel, 66. Badarau Stefan-Aurel, 72. Badarau Stefan-Aurel, 73. Pojar Jakub – 33. Hájek Matěj.

Rozhodčí: Bína Roman, Mazanec Marek, Hofmeisterová Marie, ŽK 0:2.

Diváků 45.

Povinné vítězství s posledními Soběšicemi mají na svém kontě fotbalisté sušických „celtics“. Soběšické přesvědčivě přehráli 4:0.

TJ SOBĚŠICE – TJ SUŠICE C 0:4 (0:1)

Branky: 3. Vinický Pavel, 75. Sotona Petr, 80. Vaněk Libor, 86. Novák Jakub.
Rozhodčí: Panušková Aneta, ŽK 1:1.