Áčko zahájilo sezonu v kraji vitězstvím na penalty

O uplynulém víkendu se pomalu rozběhla další fotbalová sezona. Po tragickém vystoupení v divizi se sušické áčko vrátilo do krajského přeboru s novým trenérem a částečně omlazeným kádrem a hlavně s touhou zúročit draze nabyté zkušenosti v nižší soutěži.

Na úvod vyrazili sušičtí do Nýrska, kde se jim podařilo s domácími sehrát vcelku vyrovnanou partii. Sice museli dvakrát dotahovat, ale nakonec se jim v dramatickém penaltovém rozstřelu podařilo urvat i rozdílový bod.

Okula Nýrsko – TJ Sušice 2:2 (1:0)

Branky: 2x Tomáš György – Tomáš Klíma, Dominik Vašák

Rozhodčí: Jiří Křen ; ŽK: 1:1

Diváků : 162

V dalším kole čeká na sušické premiéra před domácím publikem, utkání s Rapidem Plzeň se hraje v neděli 20. srpna od 17.00.

Kdo čekal při prvním utkání sušické rezervy navázání na pěkné výsledky z konce té minulé, utrpěl pořádný šok. Sušičtí přivítali na své půdě fotbalisty z Janovic a ti si na sušickém stadionu počínali jako doma. V první půli nastříleli domácím tři branky a ani druhý poločas se nepodařilo vzkřísit dobrou formu sušických rezervistů. Takže si jako první výsledek zapisují vysokou prohru 1:5..

TJ Sušice ,,B” – Janovice 1:5

Branky: 36. P. Kratejl – 10. D. Kvapil , 18. A. Zhvakin , 39. V. Keřlík , 63. M. Hájek , 87. M. Urban

Rozhodčí : Zuzana Špindlerová ; ŽK: 1:1