hokej

Okresní přebor Strakonicka v ledním hokeji – 17. kolo

SOKOL CEHNICE : TJ SUŠICE 6:5, (0:0),(4:3),)(1:2), SN 6:5

V utkání 17. kola OP Strakonicka v LH byli úspěšnější domácí hokejisté z Cehnic, když po tuhém boji nakonec zdolali hostující Sušici na samostatné nájezdy.První třetina byla z obou stran opatrnější, hostující mužstvo mělo mírnou převahu, ale šance zůstali nevyužity.

Ve 2. třetině byli úspěšnější domácí, když využili časté vyloučení sušických, kteří měli v této třetině 6 vyloučených hráčů. I přesto se v této třetině podařilo hostům jít dvakrát do vedení a to za stavu 1:2 a 2:3, ale domácím se podařilo vždy v následující minutě srovnat skóre.

V poslední třetině se podařilo Cehnickým odskočit na rozdíl 2 gólů, ale Sušičtí zmobilizovali síly a dokázali srovnat na 5:5.

V utkání se blýskl bývalý spoluhráč Sušických Marek Vlček, který v dresu Cehnic vstřelil 4 branky.

Na samostatné nájezdy byli úspěšnější domácí, když rozhodující nájezd proměnil Michal Bažata. Sušickým při těchto nájezdech nebyla uznána regulérní branka.

Sestava Sušice: Šlais- Lemberger Martin, Rendl, Zahálka, Blažek, Košvanec, Holý, Lemberger Petr, Koral, Ryšavý, Vávrů.

Branky: 23. min. Koral, as.Holý a Rendl, 27. min. Košvanec as.Holý, 34. min. Holý, 51. min. Holý, as.P.Lemberger a Koral, 53. min. Ryšavý, as.Koral

Vyloučení: Domácí-4x2min

Hosté-7x2min

Rozhodčí: Diviš – Gross a Melichar

Další utkání sehrají Sušičtí v neděli 17.2.2013 v 15:00 na ZS v Sušici proti Horaždovicím.