hokej

Sušičtí hokejisté porazili Drahonice

TJ SUŠICE : DRAHONICE 5 : 3 (1:2) (2:1) (2:0)

K utkání 6. kola OP Strakonicka mezi  TJ Sušice a mužstvem Drahonic nastoupili domácí opět ne zcela kompletní,tentokrát chyběli kvůli zranění nebo nemoci hned 4 hráči. Začátek vyšel lépe hostům, kteří se ujali vedení v 9. minutě gólem Zemana, o dvě minuty později zvýšil na 2:0 Havel.Domácím hokejistům, vázla koncovka, hodně šancí jim vychytal Drahonický brankář Horaždovský .Na 1:2 snížil až v 16. minutě prudkou ranou do růžku branky Štěpán Broža po nahrávce Šmrhy. Ve druhé třetině nejprve srovnal na 2:2 v 23.minutě Franta Ryšavý, ale v 31. minutě vrátil hostům vedení opět Zeman. Domácí hokejisté srovnali skóre gólem do šatny ve 40. minutě střílel opět Štěpán Broža. V poslední třetině se domácím podařilo jít do vedení, když skóroval Petr Šašek v 45. minutě. Drahoničtí se v závěru utkání pokoušeli srovnat skóre při power play, ale po chybě obránce skóroval pohodlně na konečných 5:3 do prázdné branky znovu Franta Ryšavý.

Rozhodčí: Štěrba , Svoboda a Čámský

Vyloučení: Domácí 8x2min 1x10min

Hosté 6x2min 1x10min

Utkání mělo výbornou atmosféru a sledovalo ho 60 diváků.

Další utkání sehrají sušičtí hokejisté v sobotu 17.11. v 16:15 na ZS ve Strakonicích proti mužstvu Cehnic.