hokej

Okresní přebor Strakonicka v ledním hokeji – 8. kolo

TJ SUŠICE : HC HORAŽDOVICE 7 : 4 (4:0),(1:1),(2:3)

V 8.kole OP Strakonicka v ledním hokeji přivítali muži TJ Sušice v neděli 25.11. na ZS v Sušici vedoucí celek soutěže mužstvo HC Horažďovice. První třetina patřila jednoznačně domácím hokejistům, kterým se dařilo proměnovat své šance. Skóre otevřel v 9.minutě Petr Lemberger po přihrávce Franty Ryšavého a Ládi Šmrhy. Ve 12. minutě zvyšoval na 2:0 Tomáš Holý,asistence Broža a Martin Lemberger. V 15. minutě už to bylo 3:0 po gólu Tomáše Rendla a přihrávkách Broži a Šaška. Skóre 1.třetiny uzavřel ve vlastním oslabení Petr Šašek. Ve 2. třetině padly jen 2 góly, nejprve zvýšil na 5:0 ve 29. minutě opět Petr Šašek, as. Holý, teprve pak se prosadili hosté, v 34.minutě snížil na 1:5 Stehlík. V poslední třetině zvýšili domácí v 42.minutě na 6:1, gól Skuhra as. Šmrha a M.Lemberger . V 52. minutě už to bylo 7:1, hattrick dovršil Petr Šašek po přihrávkách Šmrhy a Holého. V rozhodnutém utkání už hosté stihli jen upravit celkové skóre třemi brankami do sítě domácího gólmana Šlaise, o které se podělili Přerost,Sýkora a Panský.

Rozhodčí: Svoboda Jiří-Svoboda Václav,.Štěrba Marcel

Sestava TJ Sušice: Šlais, Blažek, Šmrha, Lemberger Martin,Rendl, Šašek, Broža, Holý, Lemberger Petr, Skuhra, Ryšavý, Zahálka

Vyloučení: Domácí- 4x2min, 1x5min, 1x20min

Hosté- 7x2min, 1x5min, 1x10min, 1xTH

Další utkání OP sehrají hokejisté TJ Sušice v sobotu 1.12.2012 ve 20:15 na ZS v Klatovech proti tradičnímu soupeři, mužstvu Start Luby.