hokej

Okresní přebor Strakonicka v ledním hokeji – 10. kolo

TJ SUŠICE : KATOVICE – 3 : 9   (0.1),(2:2),(1:6)

V zápase 10. kola OP Strakonicka se pohyblivější hosté z Katovic ujali vedení 1:0  ve 12. minutě po střele Diviše. Domácí nevyužili několik slibných příležitostí a tak šli do šaten po 1. třetině za stavu 0:1. Sušičtí srovnali na 1:1 v 26. minutě po nájezdu Franty Ryšavého ,hosté skórovali v 34.minutě na 1:2 gólem Hodánka. Domácím se téměř okamžitě podařilo srovnat na 2:2 po střele Petra Šaška, nahrávka Patrik Korál. Hra byla ve druhé třetině vyrovnaná, sušičtí si vytvořili několik šancí , žádnou další už neproměnili, naopak v poslední minutě 2.třetiny inkasovali 3. gól z hole Diviše. Poslední třetina byla z pohledu domácích tragická, nejprve sice srovnali na 3:3, střelec Šašek, ale to bylo ze strany domácích vše, hosté zatížili konto domácích hned 6 góly, o které se podělili opět Hodánek, dále Kuncipal, Michálek, Macek, Lusk a znovu Hodánek.

Utkání sledovalo 70 diváků.

Sestava domácích : Šlais- Lemberger Martin ,Rendl, Šmrha, Blažek,Šašek,Broža, Korál,Holý, Lemberger Petr,Ryšavý, Zahálka.

Rozhodčí: Štěrba- Svoboda, Veverka

Vyloučení:

Domácí – 8x2min, 1x10min

Hosté – 5x2min, 1x10min

Další utkání sehrají sušičtí hokejisté v sobotu 15.12.2012 ve 13:00 na ZS ve Strakonicích proti mužstvu Drahonic.