hokej

Okresní přebor Strakonicka v ledním hokeji – 11. kolo

TJ DRAHONICE : TJ SUŠICE 11 : 3 (5:1),(1:1),(5:1)

K zápasu 11.kola OP Strakonicka v LH nastoupili hosté z TJ Sušice v improvizované sestavě. Zásadní změna byla ta, že do branky nenastoupila tradiční opora Martin Šlais , ale po několikaleté odmlce Tomáš Kůrka.

Tomu se vstup do utkání příliš nevydařil,1.gól inkasoval z z 1.střely už ve 3. minutě, další následoval o minutu později.Další 2 slepené góly inkasoval mezi 9. a 10.minutou. Pátý gól vstřelili domácí v 15.minutě, sušičtí korigovali v poslední minutě 1.třetiny gólem Jiřího Petery.Druhá třetina se nesla ve znamení dobývání branky Drahonic, ale většinu šancí hostujícího mužstva zlikvidoval domácí brankář Horaždovský, který podal fantastický výkon. Kapituloval jen ve 27.minutě z hole Tomáše Rendla po nahrávce Martina Lembergera . Třetí třetina byla obdobná jako první, sušičtí promarnili spousty šancí, vychytal je domácí brankář, který už inkasoval jen jednou v 43.min. opět z hole Petery, as. Broža, domácí snadno přidali dalších 5 gólů.

Góly Drahonic:Brejcha 3x,Zeman,Brabec, Kurz 2x,Havel 2x,Dörner,Náprstek

Sestava TJ Sušice: Kůrka- Zedník,Šmrha Lemberger Martin,Rendl,Blažek,Broža Korál, Petera,Beneš, Lemberger Petr,Pokorný

Rozhodčí:Sýkora, Kopecký a Škoda.

Vyloučení: Domácí-6x2min

Hosté   -4x2min

Další utkání sehrají hokejisté TJ Sušice v neděli 23.12.2012 v 17:00 na ZS v Sušici .